bird

فروشگاه اینترنتی - 3.0 out of 5 based on 4 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

فروشگاه اینترنتی را می توان پایه و اساس تجارت الکترونیک دانست. یک فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه آنلاین تشکیل شده از اجزای مختلفی است که همگی با هم می توانند مجموعه ای هماهنگ و روان را خلق کنند تا یک بازدید کننده ، درست مانند یک فروشگاه واقعی ، خود را در میان گزینه های مختلف ببیند و با آزادی انتخاب و کسب اطلاعات کافی ، بتواند محصول مورد نظرش را انتخاب ، خرید و تحویل بگیرد.


مزایای خرید از فروشگاه الکترونیکی چیست؟

خرید الکترونیکی راحت، سریع و گاهی اوقات ارزان تر است. به عنوان مثال به جای بیرون رفتن و ایستادن در یک صف طولانی برای خرید بلیط، ساده تر این است که با ورود به یک وب سایت و صرف وقت در حدود دو دقیقه بلیط را خریداری کرد! در بسیاری از موارد برای خرید اینترنتی تخفیف قائل می شوند و با در نظر گرفتن مالیات و سایر هزینه ها و صد البته راحتی کار ترجیح بر این است که خرید و یا پرداخت به صورت الکترونیکی انجام پذیرد.
فرض کنید می خواهید بلیط کنسرت خریداری کنید و قصد دارید در ردیف های جلو بنشینید و این کار مستلزم خرید فوری بلیط و رزرو صندلی است، پس منطقی است که سریعا به صورت اینترنتی صندلی را انتخاب و هزینه آن را پرداخت نمایید . یا اگر دوستانی در شهرهای دیگر دارید و می خواهید آنها را خوشحال کنید با خرید اینترنتی یک سبد گل از فروشگاه اینترنتی آن شهر و تحویل آن به دوستتان، می توانید آنان را خوشحال کنید. خرید آنلاین خریدها را ساده، امن و سریع کرده است.

 

تفاوت های بین یک فروشگاه واقعی و یک فروشگاه مجازی:


  • هزینه یک فروشگاه اینترنتی حداکثر یک صدم یک فروشگاه واقعی است

  • برای فروشگاه مجازی نیاز به مکان فروشگاه ، انبار ، پرسنل فروش  و... ندارید

  • با توجه به آمارها کشور ما بیش از 40 میلیون کاربر اینترنت دارد که این یعنی شما میتوانید کالای خود را بطور روزانه به هزاران بازدید کننده معرفی کنید

  • در فروش مجازی محدودیت مکانی وجود ندارد ، کلیه کاربران اینترنت از جای جای ایران و حتی جهان می توانند مشتریان شما باشند

  • در فروش مجازی نیاز به خرید انبوه کالا برای پر کردن فروشگاه ندارید ، میتوانید بعد از سفارش مشتری کالای مورد نیاز را تهیه کنید
e-max.it: your social media marketing partner

فرم ورود به سایت