bird

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
یک وب سایت اینترنتی پس از 36 سال مادر و دختری را به هم رساند

 

یک وب سایت اینترنتی پس از 36 سال مادر و دختری را به هم رساند

خانم Linda Kay از سال 1980 به دنبال مادر اصلی خود بوده است. این کار در محل زندگی لیندا (دانمارک) کار سختی نیست اما او کاری بسیار سخت تر در پیش داشته است چرا که مادر او در کانادا زندگی می کرده است و او هیچ اطلاعاتی از مادرش نداشته است.

چند سال پیش لیندا با وب سایت myheritage (شجره نامه من)آشنا می شود و درخت فامیلی خود را می سازد. پس از مدتی سایت شناسنامه لیندا را به او نمایش می دهد که نام مادرش داخل آن بوده است. این اولین باری بوده که لیندا نام مادرش رو میبینه اما فقط داشتن یک نام برای پیدا کردن مادرش خیلی سخت به نظر می رسید.

لیندا از طریق همین سایت شناسنامه مادرش را در اسکاتلند پیدا میکند که اسم پدربزرگ و مادربزرگش داخل آن نوشته شده بود. هنگامی که او این اطلاعات را داخل درخت فامیلی خود وارد می کند، یک همخوانی با درختی دیگر در همان سایت پیدا میکند که بصورت هوشمند شناسایی شده بود. لیندا با پیدا کردن این همخوانی مادر و دو خواهر خود را پیدا میکند و متوجه می شود که مادرش هنوز زنده است.

لیندا تصمیم می گیرد به کانادا سفر کند تا به مادر خونی خود بپیوندد. اما او نگران این بود که رویارویی با خانواده اصلی چه حسی می تواند داشته باشد؟ او نمی توانست احساسات خود را کنترل کند و در نهایت به آغوش خانواده خود برگشت.

ترجمه: دنیای کامپیوتر

 ویدئوی این اتفاق را می توانید در زیر ببینید

e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجوی مطالب

آمار بازدید سایت

امروز6
دیروز207
این ماه2287
کل بازدیدها208324

  • IP شما در اینترنت: 3.81.29.254
  • مرورگر شما: Unknown
  • نسخه مرورگر:
  • سیستم عامل شما: Unknown

2
نفر آنلاین

پنج شنبه, 21 آذر 1398 00:59

فرم ورود به سایت