امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
بهترین و بدترین ساعات پست گذاری در شبکه های اجتماعی

بهترین و بدترین ساعات پست گذاری در شبکه های اجتماعی

بازاریابی و فروش از طریق شبکه های اجتماعی (بازاریابی اینترنتی) قوانین خاص خودش را دارد و هر کسی با هر روشی که دلخواه خودش است نمی تواند در این عرصه موفق شود.

یکی از این قوانین، ساعات پست گذاری است که این مورد هم در مورد کسب و کارهای مختلف و شبکه های مختلف، متفاوت می باشد. اما در کل یک آماری از شبکه های اجتماعی و تعاملات کاربران در ایران، با این شبکه ها به دست آمده است که نتایج بسیار جذاب و جالبی را در بر داشته است.

آمارها می گوید که نباید در ایران و برای کاربرانی که در ایران زندگی میکنند در ساعات بین 12 ظهر تا 19 بعدازظهر پستی منتشر کنید. همانطور که در تصویر پایین میبینید بهترین ساعات برای پست گذاری به طور میانگین در بین کلیه شبکه های اجتماعی از ساعت 8 صبح تا 11 است.

اگر به دنبال ارتقاء و توسعه ی کسب و کار خود از طریق فضای مجازی مثل اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، توییتر، فیس بوک و غیره هستید، شرکت دنیای کامپیوتر در این مسیر به شما کمک خواهد کرد. چرا که هدف اصلی این شرکت تبلیغات برای توسعه ی کسب و کار شماست. با مشاوره و راهنمایی شرکت دنیای کامپیوتر به راحتی و در کمترین زمان، مشتریان خود را چند برابر کنید و باعث رشد کسب و کار خود شوید!

توجه داشته باشید که آمار ذکر شده در تصویر پایین با توجه به «سلیقۀ مخاطبان ایرانی در استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها» جمع‌آوری و منتشر شده است و ساعت مطلوب برای به‌اشتراک‌ گذاشتن پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان تلگرام ممکن است بسته به مخاطبان شما تغییر کند.

 

best time social share

e-max.it: your social media marketing partner