امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
زندگی در شبکه های اجتماعی

چیزی که تحت عنوان شبکه های اجتماعی امروزه رایج و ممکن است، توسط پیشرفت های اینترنت ساخته شده است. هر روز تأثیر شبکه های اجتماعی توسعه یافته وافراد بیشتر به ارتباطات آنلاین می پیوندند. فیسبوک، یک نفع اجتماعی است که با محتوای اشتراک گذاری عکس ها، فیلم های ویدئویی و آهنگ ها، بازی ها، برنامه ها، گروه ها و غیره، پیشنهاد تعامل همزمان (که در زمان واقعی اتفاق می افتد، مانند وقتی که پاسخ پیام دوستان را می دهید) و تعامل غیرهمزمان ( که لازم نیست همه شرکت کنندگان فورا پاسخ دهند، مانند زمانی که شما برای دوستتان ایمیل می فرستید و پاسخ آن را روز بعد دریافت می کنید) را می دهد.

فیسبوک در حال حاضر بیش از 1.2 میلیارد عضو فعال دارد که بیش از 1 میلیارد نفر از آن ها با تلفن همراه فعال هستند.

اگر فیسبوک یک کشوربود، سومین کشور پر جمعیت دنیا می شد. می دانید چرا فیسبوک را یک منفعت اجتماعی می نامیم؟ انجمنی که به عنوان یک شبکه اجتماعی شروع کرد، قابلیتی بسیار فراتراز ساختن روابط پایه ای ارائه می دهد. این شبکه با کانال های اجتماعی که در دامنه ای ازاشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها، تا وبلاگ ها و وب سایت های تجارت الکترونیک فعالیت می کنند، رقابت می کند.


افراد فقط به جوامع اجتماعی متصل نمی شوند، آن ها همکاری وکمک هم می کند!

کاربران یوتیوب، درهر دقیقه از روز، بیش از 100 ساعت فیلم ویدئویی در سایت بارگزاری می کنند. این تقریباَ معادل بارگزاری 500 هزار فیلم کامل در یک هفته می باشد. فیلم های پخش شده در یوتیوب در کمتر از 30 روز، بیش از تمامی برنامه های پخش شده 60 سال اخیر شبکه های رادیویی و تلویزیونی سی.بی.اس، و ای.بی.سی می باشد.

گوگل عبارت "ایالت شبکه اجتماعی" را بکاربرده است و شما می بینید که وقتی حقایق و آمارهای مربوط به این "ایالت" را می شنوید، ذهنتان کاملا با آن درگیر می شود. اینکه مردمش چه کارهایی با شبکه اجتماعی می کنند و به چه چیزهایی می رسند وچه تأثیراتی می گذارند. ما در شکل زیر این اطلاعات را برای شما قرار دادیم.

social media lifes

e-max.it: your social media marketing partner