bird

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
شالوده شبکه های اجتماعی

 

فضای شبکه های اجتماعی مانند آتشفشانی است که ناگهان و بدون هیچ هشداری فوران می کند. در عرض چند سال، ما در حال دیدن توسعه همیشگی فعالیت ها، کانال ها، فن آوری و دستگاهها بودیم که این خود روی طرز فکر ما درباره زندگی تاثیر گذاشته است(مثلا در دوران قدیم،یک "دوست" کسی بود که شخصا او را میشناختید!). به عنوان یک دانشجوی بازاریابی در شبکه های اجتماعی، شناخت پارامترها وچگونگی چسباندن تکه های پازل به یکدیگر در این حوزه و توسعه مهارت برای ابداع استراتژی ها و تکنیک های جدید در شبکه های اجتماعی، به شما سود می رساند . زنجیره ارزش شبکه های اجتماعی که در شکل زیر نشان داده شده ، این محیط پیچیده را به اجزای کلیدی تقسیم می کند.

Social Infrastructure

زنجیره ارزش،فعالیت های اصلی کاربران شبکه های اجتماعی و اجزایی که این فعالیت ها رو ممکن می سازد، بیان می کند. به عنوان یک کاربر شبکه های اجتماعی، شما توانمند هستید تا به هر روشی که دوست دارید مشارکت کنید:از " کمین کردن" در یک سایت،تا سناریو نویسی، فیلم برداری و بارگزاری داستان های ویدئویی خود. این فعالیت ها با ایجاد شالوده و زیر ساخت ها امکان پذیر شد. همانطوری که ما در دنیای فیزیکی به زیر ساخت ها در جاده ها، ریل های راه آهن، فرستنده های تلویزیون و افرادی که این ساختارها را اجرا و نگه داری کنند، نیاز داریم، در دنیای دیجیتال نیز قطعاتی که وب 2.0 را تشکیل می دهند بسیار حیاتی هستند . این شامل موارد زیر می شود:نرم افزارها، که با برنامه های خود فعالیت ها را انجام می دهند، دستگاه ها (مانند آی پد،گوشی های هوشمند و رایانه ها)،که برای دسترسی به این برنامه ها استفاده می کنیم و مردم ،که مطالب متنوع و در دسترس همه را تهیه می کنند. اجازه بدهید درباره هرکدام از این موارد بیشتر صحبت کنیم.

نرم افزار اجتماعی

  • تمایل دارید برای رویدادی مشخص برنامه ریزی کنید؟از یک برنامه ریز رویداد و خدمات و دعوت کردن مانند ایوایت (eVite.com) استفاده کنید.
  • می خواهید در جریان تمامی اخبار و آخرین اتفاقات دانشگاه خود باشید؟ از پیپر (Paper.li) یا گوگل آلرت (Google Alert) استفاده کنید.
  • بعضی از ابزارها به طور خاص برای افراد،جوامع،کارآفرینان و کسب و کارها مفید می باشد.مانند آئوداسیتی (Audacity) (برای تولید پادکست و دیگر فایل های صوتی، اکسترانرمال (Xtranormal) (برای تولید ویدئو) و پرزی (Prezi) (برای ارائه)
  • تعجبی ندارد که امروزه بیش از 1.2 میلیارد نرم افزار و اپ در فروشگاه های دیجیتالی مانند گوگل پلی وجود دارد.

دستگاه ها

  • فقط به این فکر کنید که از 1.2 میلیون کاربر فیسبوک، 1 میلیون نفر با گوشی موبایل هوشمند به فیسبوک دسترسی دارند.

 

e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز158
دیروز238
این ماه4169
کل بازدیدها217215

  • IP شما در اینترنت: 3.229.142.175
  • مرورگر شما: Unknown
  • نسخه مرورگر:
  • سیستم عامل شما: Unknown

4
نفر آنلاین

دوشنبه, 30 دی 1398 21:09

فرم ورود به سایت