bird

چند راهکار برای افزایش درآمد در دوران رکود اقتصادی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
چند راهکار برای افزایش درآمد در دوران رکود اقتصادی

چند سالی است از رکود اقتصادی گذشته و اغلب اصناف و مشاغل دچار بحران کاهش درآمدها در کنار افزایش هزینه ها شده اند. اما با نگاهی دقیق تر متوجه خواهید شد که برخی از مشاغل همچنان روند صعودی خود را حفظ کرده اند! اما چگونه؟!

آیا آنها در همین شرایط اقتصادی فعالیت نمی کنند؟ پس چرا رکود اقتصادی برآنها چیره نشده؟!

همه چیز به فرصت شناسی و آگاهی شما گره خورده! اگر شما هم به این گفته اعتقاد دارید که در پی بسته شدن یک در، درهای دیگری گشوده می شود، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید....

اغلب افراد می پندارند شرایط بد اقتصادی مختص کشور ماست در حالی که تحلیل های اقتصادی گواه تشدید بحران اقتصادی در کل دنیاست. اما برای انسانهای آگاه همواره راه حلی وجود دارد.

همزمان با افت شدید در بازارهای حضوری،رشد نجومی و قارچ گونه ای در فضای مجازی پدید آمد که به نوعی باعث شد درصد قابل توجهی از رکود بازار جبران شود.بسیاری از مشاغل با استفاده صحیح از فرصت فضای مجازی به درآمدی حتی بیشتر از سهم فیزیکی فروش خود رسیده اند به گونه ای که حتی بعضی از این مشاغل کسب فیزیکی خود را به کل کنار گذاشتند و به کسب دیجیتال رو آوردند. زمان آن رسیده تا شما نیز سهم خود را از فضای مجازی داشته باشید. اما از کجا شروع کنم؟!

  1. یک وب سایت راه اندازی کنید و تاثیر بی نظیر آن را در کسب و کار خود ببینید. در همین مدتی که شما این مقاله را میخوانید برخی از وب سایت ها درآمدی میلیونی را تجربه می کنند.
  2. اگر وب سایت دارید ولی از آن چه به طور مستقیم و یا غیر مستقیم درآمدی ندارید به طور قطع یا در مدیریت آن مشکل دارید و یا سایت شما رتبه مناسبی در گوگل ندارد. انتخاب یک مدیر آی تی و با بهبود رتبه گوگل برای سایت خود به سمت موفقیت گام بردارید.
  3. از شبکه های اجتماعی غافل نباشید . افراد بی شماری از شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام ، فیسبوک و ... درآمد های بالایی دارند.
  4. از هزینه کردن هراس نداشته باشید . به هزینه ها به چشم سرمایه گذاری نگاه وکنید.این سرمایه گذاری در مدت کوتاهی سود قابل توجهی به شما برمی گرداند.
  5. تبلیغات را جدی بگیرید.از طریق پنل پیامک،ایمیل،مارکتینگ،سایت های تبلیغاتی خود را معرفی کنید و به همه بگویید هستیم و چه خدماتی داریم.

اطمینان داشته باشید اگر به طور عملی و اصولی به راه کارهای گفته شده عمل کنید به تمامی اهداف خود خواهید رسید .یقینا در مسیر رسیدن به هدف خود همراهی یک مشاور و تیم اجرایی محبوب الزامی است.

e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید سایت

امروز9
دیروز183
این ماه3592
کل بازدیدها190569

  • IP شما در اینترنت: 3.226.243.10
  • مرورگر شما: Unknown
  • نسخه مرورگر:
  • سیستم عامل شما: Unknown

3
نفر آنلاین

دوشنبه, 25 شهریور 1398 01:15

تبلیغات سایت

   شرکت یکان تجهیز

فرم ورود به سایت